Trwa głosowanie
Pozostało: 24 dni
Plebiscyt: Mistrzowie Agro 2024
Wybieramy Rolnika Roku
Głosowanie będzie trwać do czwartku, 6 czerwca 2024 r. do godz. 21:00. Informacji udziela Agnieszka Grzelka - tel. 502499776, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
UWAGA:
Ważne informacje dla rolników
- KLIKNIJ i przeczytaj!
-
Andrzej Cywka
Naratów
106głosów -
Karol Paluszek
Uniejowice
89głosów -
Radosław Turowski
Zabardowice
83głosy -
Andrzej i Sylwia Szczypka
Tuszyn
74głosy -
Waldemar Mazurek
Glinica
58głosów -
Rafał Demczański
Kotowice
51głosów -
Michał Łyżwa
Lwówek Śląski
22głosy -
Rafał Samól
Dunkowa
16głosów -
Robert Puk
Krosnowice
7głosów -
Krzysztof Taczyński
Spalona
4głosy -
Andrzej Brudziński
Miedzianka
2głosy -
Jarosław Mazurek
Bagieniec
2głosy -
Maciej Tajchman
Konradówka
1głos -
Dariusz Szorc
Pławna Górna
1głos -
Witold Tadeusiak
Dobrosławice
1głos -
Witold Skorecki
Olbrachcice Wielkie
1głos -
Wojciech Marczycki
Parowa
— -
Kamil Adamczyk
Bielawa
— -
Michał Paszkiewicz
Niemcza
— -
Romuald Paszkiewicz
Niemcza
— -
Sylwia i Krzysztof Ostrowscy
Dobrocin
— -
Zenon Żuk
Ostroszowice
— -
Adam Bielski
Jaczów
— -
Marek Michalski
Kotla
— -
Stefan Sierkiewicz
Jerzmanowa
— -
Eryk Mielcarek
Karów
— -
Grzegorz Siekanowicz
Witoszyce
— -
Piotr Gwizdała
Kosiska
— -
Andrzej Mitczak
Ciechanowice
— -
Artur Ciuba
Ciechanowice
— -
Piotr Piwowarczyk
Jawiszów
— -
Stanisław Paździor
Czadrów
— -
Sylwester Wańczyk
Krzeszów
— -
Dominik Marszałek
Kostrzyca
— -
Ewa i Mieczysław Torończak
Czernica
— -
Grzegorz Błaszczyk
Jelenia Góra
— -
Jakub May
Kopaniec
— -
Wiktor Zimmer
Łomnica
— -
Janusz Najder
Konradów
— -
Mieczysław Nycz
Ścinawka Średnia
— -
Kacper Wieczorek
Miłkowice
— -
Piotr Chowaniec
Mikołajowice
— -
Tomasz Strzyż
Kwiatkowice
— -
Piotr Pasternak
Lubań
— -
Gracjan Cudziło
Niemstów
— -
Jarosław Gajewski
Lubin
— -
Łukasz Moroch
Niemstów
— -
Michał Kopystiański
Gawrony
— -
Paweł Pałac
Chełmek Wołowski
— -
Ryszard Glimos
Dąbrowa Środkowa
— -
Wojciech Osiadacz
Parszowice
— -
Emil Chapiński
Zbylutów
— -
Paweł Drapiej
Strzyżowiec
— -
Piotr Gałka
Skała
— -
Dariusz Przerwa
Krośnice
— -
Marek Kruk
Wolanka
— -
Przemysław Prusiewicz
Dalborowice
— -
Tadeusz Rakowski
Poniatowice
— -
Tomasz Wiernik
Miłowice
— -
Wojciech Giemza
Ligota Wielka
— -
Daniel Puzio
Brunów
— -
Konrad Kowalczyk
Żelazny Most
— -
Miłosz Mroczkowski
Raków
— -
Waldemar Woźniak
Radwanice
— -
Jan Strzelecki
Dobrogoszcz
— -
Sławomir Lejczak
Wawrzyszów
— -
Stanisław Koperek
Skoroszowice
— -
Lesław Kosiński
Zakrzów
— -
Łukasz Fedunciów
Cesarzowice
— -
Marcin Łasicki
Różana
— -
Ryszard Mikłaszewicz
Chomiąża
— -
Michał Stolarczyk
Świebodzice
— -
Czesław Pisarek
Strzeszów
— -
Edward Sikora
Cerekwica
— -
Emilia Sznajder-Chmura
Karnice
— -
Michał Sznajder
Karnice
— -
Mariusz Rajca
Chwaliszów
— -
Stanisław Tolisz
Turzany
— -
Zdzisław Kosieradzki
Rudno
— -
Andrzej Wojteczek
Kiełczów
— -
Kamil Borecki
Bierzyce
— -
Krzysztof Ziobro
Kąty Wrocławskie
— -
Marek Banaś
Domasław
— -
Tomasz Śliwka
Jaksonowice
— -
Przemysław Pińczuk
Pawłowice
— -
Adam Szczech
Łomnica
— -
Dariusz Daszkiewicz
Trójca
— -
Dawid Kowcz
Zagrodno
— -
Łukasz Bryłkowski
Zagrodno
— -
Wawrzyniec Paluch
Wojcieszyn
— -
Wojciech Puchłowski
Zagrodno
— -
Marzena Grocholska
Stobno
— -
Daniel Szargut
Brożec
— -
Patrycja Bajus
Orsk
— -
Bożena Pochodyła
Wrocław
—